پارس تونر  با مدیریت آقای رسول توکلی ، فعاليت خود را در سال 1383 در زمينه  تهیه و توزیع ماشین های آغاز نمود. در ابتدا فعاليت اين مركز، شارژ كارتريج پرينترهاي ليزري مشكي و جوهرافشان بود. پس از 3 سال كار در اين حوزه و همزمان با متداول شدن تدريجي پرينترهاي ليزري رنگي، فعاليت اين مركز هم به تدريج به سمت اين پرينترها گسترش پیدا كرد و از سال 1388 رسماً به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کننده های پرینتر ، مواد مصرفی و ماشینهای اداری به بازار معرفی گردید.

يكي از ويژگي‎هاي اصلي اين مركز تاکید بر حفظ سیاست مشتری مداری بر پایه ارائه کالاهای با  اصالت و قابل اطمینان ضمن رعایت قیمت منصفانه می باشد. سبد کالایی پارس تونر شامل کالاهای تست شده و با کیفیت و برندهای معتبر و برتر بازار بوده است. برندهایی نظیر اچ پی و کانن و سامسونگ جزء تخصص های کادر پارس تونر بوده و به صورت تخصصی فعالیت خود را بر این برندها متمرکز نموده است.

با توجه به نياز مبرم بازار انفورماتيک در داخل سازمان ها و ارگان ها به دريافت خدمات و گارانتی ،  مرکز ماشين های پارس تونر اقدام به راه اندازی واحد خدمات پس از فروش در امر تعميرات پرينتر ، اسکنر، فکس و کپي در برند های Panasonic, Samsung, Canon, HP, Sharp, Brother, Richo, Toshiba و ... نموده است.

شايان بذکر است اين مجموعه از آغاز، اصولي را سرلوحه کليه فعاليتهای خود قرار داده و با اتکا به اين اصول در زمينه خدمات پس از فروش، تجهيزات، نصب و راه اندازی ،نظارت و پشتيباني، تلاش گسترده ای را از همان بدو تأسيس آغاز کرده و در سايه اين تلاش پيگير توانسته است موفق به کسب سابقه ای درخشان و جلب اعتماد و رضايت مشترياني که از خدمات تخصصي اين مجموعه استفاده کرده اند گردد.